Skip to main content
Мій кошик

Контакти

Доставка їжі
Піца Суші Бургери

Мережа закладів RICH Family

Радо вітаємо Вас на сайті “RICH Family”.

Наша команда завжди прагне стати ще краще, тому ми пройшли ребрединг, від маленького закладу швидкого харчування Dr.Hunger у Бучі - до мережі закладів RICH Family, який на сьгодні має тисячі постійних клієнтів, та обслуговуе великий регіон з декількох міст Київськой області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Дмитрівка, Блиставиця, Немішаєве та ін.).

Ми оновили меню, змінили час роботи, стали швидшими.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я, тому всі страви готуються тільки зі свіжих та якісних продуктів. RICH Family працює, для того щоб Ви змогли насолоджуватися високим мистецтвом смачної кухні різних країн.

На сайті служби доставки їжї RICH Family, ви можете оформити замовлення доставки суші, ролів, піци, бургерів додому, в офіс чи на природу, перетворивши обідню перерву, або ж вечерю в яскраву смачну подію.

Всі фотографії, які Ви бачите у нас на сайті є справжніми. Ці страви були приготовлені нашими кухарями на нашій власній кухні.

RICH Family - це сучасний та актуальний сервіс, який дозволить Вам отримати страви вже вподобаної українцями італійської і японської кухонь. А головне, все це не виходячи з будинку чи офісу.

Ви економите свій час і отримуєте смачну їжу. Вам треба лише зателефонувати нам або зробити замовлення через сайт. Оператори RICH Family допоможуть Вам у виборі страв, підкажуть найкращі поєднання, а також порекомендують Вам вибір напоїв. Відразу після Вашого замовлення професійні кухарі приготують смачну і свіжу їжу. Кур'єри RICH Family оперативно доставлять Ваше замовлення за вказаною адресою. А Вам залишиться тільки насолоджуватись смаком чудових страв!

Безкоштовна доставка:
Клавдієво, Бабинці, Пилиповичі, Микуличі, Бородянка

Забрати самостійно Ви можете за адресами:
- Буча, вул. Депутатська 1В, пав 74
- Клавдієво-Тарасове, вул. Вербова 2

Смачного Вам! Не забуйвайте заглядати в розділ Акції, де може бути приємна для вас пропозиція!

Все буде Rich!

 • Піца суші. Натуральні свіжі продукти без хімії

  Еко продукти

  Ми використовуємо тільки свіжі натуральні продукти

 • Доставка суші та піци Буча Ірпінь Гостомель Ворзель

  Швидка доставка!

  Готуємо і доставляємо замовлення максимум через 69 хвилин

 • Зручна оплата піци суші. Доставка їжі Rich Family

  Зручна оплата!

  Оплата при отриманні через термінал або готівкою